Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Heyecanı - Yetenek Sizsiniz Türkiye Safa Erhan Feyyaz Performansı

12 Şubat 2014 12:00
Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Heyecanı - Yetenek Sizsiniz Türkiye Safa Erhan Feyyaz Performansı

Yetenek Sizsiniz Türkiye, yarı final heyecanıyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye, yarı final performanslarıyla izleyenleri ekran başına kitliyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye'de 2.tur Safa Erhan ve Feyyaz'ın performansı damgasını vurdu.

Yetenek Sizsiniz Türkiye, yeni bölümleriyle ekranlarda olamaya devam ediyor. Jüri koltuğunda Hülya Avşar, Eser Yenenler ve Acun Ilıcalı'nın oturduğu ve sunuculuğunu Alp Kırşan'ın yaptığı Yetenek Sizsiniz Türkiye, yarı final heyecanıyla ekranlarda. Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin 2.tur geçtiğimiz gün yayınlanan bölümde Safa,Erhan ve Feyyaz , Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye damgasını vurdu. Sergiledikleri performans ile %90'lık olumlu oy alan Safa,Erhan ve Feyyaz, hem izleyenleri hem de jüri üyelerini kahkahalara boğdu. 
 
Yetenek Sizsiniz Türkiye yarı finalde büyük beğeni toplayan diğer isim ise Sagett grubu oldu.Yarı finale yükselen Sagget grubu sergiledikleri performansla alkışları topladı. Jüri üyelerini de mest eden Sagget grubuna Hülya Avşar; Bu sene bir tiyatro grubunun yarışmayı kazanmasını istiyorum diyerek beğenisini dile getirdi. Eser Yenenler ise Gördüğüm en uzun gösteriydi ama bir an bile sıkılmadım harikasınız' diyerek Sagget grubunu tebrik etti. Sagget Grubu salondaki oyların %86'sını aldı. 
 
Yarı Final heyecanında izleyenleri kahkahalara boğan bir diğer isim ise , ilk turda büyük beğeni toplayan ve herkesi gülmekten kırıp geçiren Azamat ve tercüman Rafet oldu. %80'lik bir oy alan Azaman Moloshov ve tercüman Rafet yarı finale yükseldi.