O Ses Türkiye 7 Ocak 2014 Yarı Final Heyecanı İzleO Ses Türkiye 7 Ocak 2014 Yarı Final Heyecanı İzle

O Ses Türkiye izle.O Ses Türkiye 7 ocak izle.Star tv ekranında yer alan O Ses Türkiye yeni bölüm ile heyecan devam ediyor.İşte O Ses Türkiye yeni bölüm ayrıntıları...07 Ocak 2014

Videolu haberlerimiz için tıklayın


O Ses Türkiye izle.O Ses Türkiye 7 ocak izle.Star tv ekranında yer alan O Ses Türkiye yeni bölüm ile heyecan devam ediyor.İşte O Ses Türkiye yeni bölüm ayrıntıları...

 

O Ses Türkiye Eşleşme - Yasemin Demir 'İtirazım Var' ve Tamer Gönüllü 'Unutamadım' ile yarıştı.

 

 O Ses Türkiye son bölümüyle ekranlara geldi. O Ses Türkiye'nin son bölümünde sahneye çıkan Yasemin Demir ve Tamer Gönüllü yarı finale yükselmek için performanslarını sergiledi. Yasemin Demir, 'İtirazım Var' isimli parçayı seslendirdi. Tamer Gönüllü ise 'Unutamadım' isimli şarkıyı yorumladı. Yasemin Demir O Ses Türkiye izleyicisinden %53 SMS oyu alarak bir üsttura yükseldi. 

 

Star TV'de yayınlanan sunuculuğunu Acun Ilıcalı, jüri üyeliklerini Ebru Gündeş, Hadise, Murat Boz ve Athena Gökhan Özoğuz'un yaptığı O Ses Türkiye'de canlı yayın bire bir düelloları devam ediyor. 

 

O Ses Türkiye'de Gökhan Özoğuz'un takımında yer alan Yasemin Demir ve Ebru Gündeş'in takımındaki Tamer Gönüllü canlı yayın bire bir düellosunda karşı karşıya geldi. Yasemin Demir, 'İtirazım Var' isimli parçayı seslendirdi. Tamer Gönüllü ise 'Unutamadım' isimli şarkıyı yorumladı. 

 

O SES TÜRKİYE VİDEOLARI İZLE

 

Gökhan Özoğuz'un takımının güçlü ismi Yasemin Demir O Ses Türkiye izleyicisinden %53 SMS oyu alarak bir üsttura yükseldi.

 

O Ses Türkiye son bölümüyle ekranlara geldi. O Ses Türkiye'nin son bölümünde sahneye çıkan Mert Demir ve Soyhan Bilgeer yarı finale yükselmek için performanslarını sergiledi. Mert Demir, 'Sevda Çiçeği' isimli parçayı seslendirdi. Soyhan Bilgeer ise 'Ben Yine Sana Vurgunum' isimli şarkıyı yorumladı. Mert Demir O Ses Türkiye izleyicisinden %59 SMS oyu alarak bir üsttura yükseldi. 

 

Star TV'de yayınlanan sunuculuğunu Acun Ilıcalı, jüri üyeliklerini Ebru Gündeş, Hadise, Murat Boz ve Athena Gökhan Özoğuz'un yaptığı O Ses Türkiye'de canlı yayın bire bir düelloları devam ediyor. 

 

O Ses Türkiye'de Gökhan Özoğuz'un takımında yer alan Mert Demir ve Ebru Gündeş'in takımındaki Soyhan Bilgeer canlı yayın bire bir düellosunda karşı karşıya geldi. Mert Demir, 'Sevda Çiçeği' isimli parçayı seslendirdi. Soyhan Bilgeer ise 'Ben Yine Sana Vurgunum' isimli şarkıyı yorumladı. 

 

Gökhan Özoğuz'un takımının güçlü ismi Mert Demir O Ses Türkiye izleyicisinden %59 SMS oyu alarak bir üsttura yükseldi.  • PAYLAŞ