Gizli tanıktı, savcı oldu!

Gizli tanıktı, savcı oldu!

Erzincan Ergenekon tertibinin skandal gizli tanığıydı. Eski İliç Savcısı Bayram Bozkurtun izi uzun süreden sonra ortaya çıktı. Hakkındaki soruşturmalar nedeniyle istifa eden Bozkurta farklı bir kimlik verildi, estetik ameliyatla yüzü değiştirildi. Adalet Bakanlığı, ondan vazgeçemedi. Ankaranın küçük bir ilçesine savcı olarak atanan Bozkurt, eşiyle birlikte Amerikaya gönderildi.06 Mart 2014

Videolu haberlerimiz için tıklayın


Suçlamalarıyla güldürdü, "Ergenekon örgütü bana keneyle suikast yapacaktı" dedi. Erzincan Ergenekon tertibinin gizli tanığı Savcı Bayram Bozkurt yeniden ortaya çıktı.

Karşı Gazetesi'nin haberine göre, bir süre önce istifa eden Bozkurt, yeniden savcı olarak göreve başladı.

Hakkında tarihi eser kaçakçılığı, rüşvet ve dolandırıcılık gibi ondan fazla soruşturma bulunan Eski İliç Savcısı Bozkurt için tanık koruma programı uygulandı. Yeni bir kimlik verilen gizli tanık Bozkurt'un yüzü de estetik ameliyat ile değiştirildi.

Gazete, Bayram Bozkurt'un şu anda Ankara'nın küçük bir ilçesinde görevli olduğunu yazdı.

Habere göre, Bozkurt'un Sağlık Bakanlığı memuru olan eşi "Yetiştirilmek üzere yurt dışına gönderilen devlet memurları" listesiyle Amerika'ya gönderildi. Gizli tanık Bozkurt da eş durumundan yararlanarak, Eylül 2013'te soluğu Amerika'da aldı.


Kaynak: Ulusalkanal

Bu kategoriye ait diğer habeler

  • PAYLAŞ