Arkadaşım Hoşgeldin 10.Bölüm İzle- Arkadaşım Hoşgeldin Son Bölümü- (Arkadaşım Hoşgeldin 6 Mart)

08 Mart 2014 14:58
Arkadaşım Hoşgeldin 10.Bölüm İzle- Arkadaşım Hoşgeldin Son Bölümü- (Arkadaşım Hoşgeldin 6 Mart)

Arkadaşım Hoşgeldim yine izleyenleri gülmekten kırıp geçiren bir bölüm ile ekranalara geldi. Arkadaşım Hoşgeldim bu hafta ekranlara gelen bölümüyle yine izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı. Arkadaşım Hoşgeldin son bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayın. Arkadaşım Hoşgeldin son bölümü izle.

Arkadaşım Hoşgeldin son bölümü yine izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı. Bu hafta Arkadaşım ve Ezgi'nin konuğu başarılı oyuncu Metin Uca'ydı. Tolga Çevik ve Ezgi Mola her Perşembe olduğu gibi bu hafta da izleyiciyi gülmekten kırıp geçirdi. Minik, Yönetmen ve Arkadaşlarıma bu hafta sahnede ünlü şarkıcı Hakan Altun eşlik etti.  Kanal D'de izlenme rekorları kıran Arkadaşım Hoşgeldin'in gülme krizlerine yol atacak bölümümü izlemek için tıklayın
 
 
Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen programı “Arkadaşım Hoşgeldin” bu hafta da kahkaha ve keyif dolu bir bölümle ekrana geliyor. 
 
Tolga Çevik, Ezgi Mola, Yönetmen ve Minik’in bu haftaki konuğu; Metin Uca. Metin Uca ile evli olan Ezgi, yorgancılık yapan Arkadaşım’ın dükkanına gider. Kocası için özel bir yorgan yaptırmak isteyen Ezgi, Arkadaşım’ı da alır ve eve doğru ölçü almak üzere yola çıkar. Fakat Arkadaşım evde, Ezgi’nin kocasıyla karşılaşınca olanlar olur ve her şey çok yanlış anlaşılır. Yanlış anlaşılan Arkadaşım hem boyunun hem yorganının ölçüsünü alır.
 
İkinci yarıda ise eğlence bambaşka bir hale bürünecek. Kızılderili olan Arkadaşım, Arizona’nın kurtuluşunda halaybaşı olan kişiyi vurmaya gider. Fakat halaybaşı generaldir ve Arkadaşım generalin kızına aşık olmuştur. Kavuşmaları imkansız olan Ezgi ve Arkadaşım için eğlence tam da bu noktada başlar. Arkadaşım, Ezgi’yi kaçırma planları yapmaya başlayınca işler yine komik bir hal alır.