X Factor 4. Bölüm fragman izle ( Kanal D X Factor yeni bölüm)

01 Mart 2014 09:59
X Factor 4. Bölüm fragman izle ( Kanal D X Factor yeni bölüm)

Kanal D ekranlarının ses getiren yarışması X Factor 4. Bölüm görüntüleri haberimizde. Başladığı günden bu yana izleyiciyi kendine bağlayan X Factor Star Işığı elemelerinde neler yaşanacak? X Factor Star Işığı 4. Bölüm ve detaylar Milliyet.com.tr'de

Kanal D ekranlarının ses getiren yarışması X Factor 4. Bölüm görüntüleri haberimizde. Başladığı günden bu yana izleyiciyi kendine bağlayan X Factor Star Işığı elemelerinde neler yaşanacak? X Factor Star Işığı 4. Bölüm ve detaylar Milliyet.com.tr'de

“X Factor Kampı” başlıyor!
Kanal D’nin sunuculuğunu Kadir Doğulu’nun, jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Ömer Karacan ve Armağan Çağlayan’ın yaptıkları, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması  “X Factor Star Işığı”nda bu hafta yeni bir sayfa açılıyor.
 
“X Factor Kampı” başlıyor
Yarışmanın bu hafta ekrana gelecek bölümünde, son 48’e kalan yarışmacılar, 12’şerli gruplar halinde; “Genç Erkekler”, “Genç Kızlar”,  “27 Yaş Üzeri” ve “Gruplar” olmak üzere, 4 kategoride performanslarını sergileyecekler.  Dört jüri üyesinin her biri de, bir grubu çalıştıracak ve kendi grubu içerisinde eleme yapıp, en iyi 6 yarışmacıyı belirlemeye çalışacak.
 
Hangi jüri üyesi hangi grubu çalıştıracak “X Factor Kampı”nda; Armağan Çağlayan, “27 Yaş ve Üzeri”, Emre Aydın, “Gruplar” , Ömer Karacan, “Genç Kızlar” ve Ziynet Sali de “Genç Erkekler”i çalıştıracak.
 
Yarışmanın bu hafta ekrana gelecek bölümünde, Ziynet Sali ve Ömer Karacan’ın grubunda yer alan toplam 24 yarışmacı performanslarını sergileyecekler.  Her gruptan sadece 6 yarışmacı bir sonraki tura yükselecek ve kimin gidip kimin kalacağına, sadece o grubu çalıştıran jüri üyesi karar verecek. Diğer jüri üyeleri ise fikirlerini söyleyecekler ancak, elemelerde etkileri olmayacak.
 
Kimsenin yeri garanti değil
Her jürinin altı sandalyesi var. Performansını beğendiği yarışmacıyı bir sandalyeye oturtacak. Altı yarışmacı seçtikten sonra, eğer bir yarışmacının, ilk seçtiği altı yarışmacıdan daha iyi olduğunu düşünürse, oturttuğu bir yarışmacıyı sandalyeden kaldırıp, elemek zorunda kalacak. Yani, son ana kadar, sandalyedeki 6 yarışmacının da yeri garanti olmayacak.
 
 
 
 
 
 
 

X Factor Türkiye Star Işığı'na Eskişehir'den katılan Grup Enka yarışmanın ilk turunda 'Kafan Mı Güzel?' isimli parçayı seslendirdi.

 

 

Kanal D'nin sevilen yarışması X Factor Star Işığı'na katılan Grup Enka, hem şarkılarıyla hem de danslarıyla jüriyi etkilemeyi başardı.

'Kafan mı güzel' şarkısıyla yarışan, dansları ve giyim tarzıyla Bulgaristan'ın starı Azis'i andıran yarışmacı büyük beğeni topladı.

 

 

X FACTOR'E SÜRPRİZ İSİM

 

 

Kanal D'de pazartesi akşamları yayınlanan "X Factor Star Işığı"na ünlü müzisyen Behzat Gerçeker konuk oluyor. Emre Aydın, Ziynet Sali, Ömer Karacan ve Armağan Çağlayan'ın jüri üyeliğini üstlendiği "X Factor Star ışığı"nın yarın akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde Enbe Orkestrası Şefi Behzat Gerçeker konuk jüri üyesi olarak yer alacak. Emre Aydın seçmeler sırasında rahatsızlandığı ve bazı yarışmacıların çekimlerine katılamadığı için ünlü müzisyen Behzat Gerçeker Emre Aydın'ın yerine programda konuk jüri üyesi olarak yer aldı. Emre Aydın iyileştikten sonra ise "X Factor -Star Işığı" jüri koltuğuna geri döndü ve "X Factor"ün devam eden çekimlerine katıldı. "X Factor" ün yarın akşamki bölümünde hem Emre Aydın hem de Behzat Gerçeker yer alacak.