X Factor 3. Bölüm izle ( X Factor İzle)

24 Şubat 2014 16:44
X Factor 3. Bölüm izle ( X Factor İzle)

X Factor ilk günden itibaren seyircinin ilgisini çekmeyi başardı. Emrah Bayan X Factor'ün özel seslerinden. Emrah Bayan "Kaçak" adlı parçayı seslendirecek. "Bir Daha Bu Yolları Aynı Hevesle Yürür Müyüm?" diyecek olan Emrah Bayan bu akşam izleyenlere müzik şöleni yaşatacak. X Factor 3. bölümüyle bu akşam Kanal D ekranlarında. Milliyet.com.tr'de...

X Factor ilk günden itibaren seyircinin ilgisini çekmeyi başardı. Emrah Bayan X Factor'ün özel seslerinden. Emrah Bayan "Kaçak" adlı parçayı seslendirecek. "Bir Daha Bu Yolları Aynı Hevesle Yürür Müyüm?" diyecek olan Emrah Bayan bu akşam izleyenlere müzik şöleni yaşatacak. X Factor 3. bölümüyle bu akşam Kanal D ekranlarında.

Sunuculuğunu Kadir Doğulu'nun, jüri üyeliğini ise ; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan’ın üstlendiği "X Factor Star Işığı" her Pazartesi yepyeni yarışmacılarla adından söz ettirecek! Jüri üyesi koltuğuna ise bu hafta Behzat Gerçeker konuk jüri olarak oturacak...
http://video.kanald.com.tr/XFactor/3Bolum-Fragmani-2/22857

 

X FACTOR 2. BÖLÜM YORUMLARI
 
Kanal D ekranlarında 2.bölümü yayınlayan X Factor'ün ikinci haftası nefesleri kesti. Birbirinden güzel şarkıların seslendirildiği yarışma sosyal medyada da oldukça ses getirdi. 17 yaşındaki Şebnem Keskin yarışma performansı ise geceye damga vurdu. Yıldız Tibe'nin Vazgeçtim isimli şarkısını seslendiren  Keskin, yarışma jurüsinden ve sosyal medyadan olumlu tepkiler aldı.
 
 
X FACTOR 1.BÖLÜM YORUMLARI

İlyas Yalçıntaş X Factor ilk bölümde söylediği "İncirler" adlı şarkı ile büyük ses getirdi. X Factor Yarışmasının ilk bölümde sahne alan İlyas Yalçıntaş sözünü ve bestesini arkadaşlarının yaptığı 'İncirler' adlı parçayı seslendirdi, söylediği şarkıyla jüriyi ve izleyenleri etkiledi. X Factor ilk bölümde İlyas Yalçıntaş'ın söylediği şarkı sosyal medyada da büyük yer buldu. X Factor İlyas Yalçıntaş "İncirler" performansı videosu aşağıdadır...
 
Kanal D'nin, 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması "Star Işığı X Factor", Pazartesi akşamı saat 20.00'de ilk bölümü ile ekrana gelecek. X Factor yarışmasının jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan'ın yaptıkları yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yapıyor.
 
One Direction grubu ve James Arthur gibi dünyaca ünlü şarkıcıların yıldız olmasını sağlayan yeni jenerasyon şarkı yarışması "X Factor-Star Işığı" 10 Şubat Pazartesi 20:00'de Kanal D'de başlıyor. "X Factor- Star Işığı"nın jüri koltuğunda ise her şarkısı "hit" olan ünlü şarkıcı Emre Aydın, Türk Pop Müziğinin güçlü sesi Ziynet Sali, "Duman" ve "Athena" gibi grupları Türk müzik sektörüne kazandıran prodüktör Ömer Karacan ve televizyoncu Armağan Çağlayan oturuyor.

 
16 YAŞINDAN 99 YAŞINA KADAR HERKES KATILABİLECEK
 
Başta İngiltere ve ABD olmak üzere 30'a yakın ülkede yayınlanan "X Factor"e 16 yaşından 99 yaşına kadar, kadın-erkek herkes katılabiliyor. "X Factor-Star Işığı"nın büyük ödülü ise tam 2 Milyon TL.
 
SEÇMELER BİNLERCE KİŞİNİN ÖNÜNDE YAPILACAK
 
"X Factor"ün konusunda uzman 4 kişilik jürisi, Türkiye'nin dört bir yanından gelecek olan yarışmacı adaylarını binlerce kişinin önünde dinleyecek ve star ışığı olan 12 yarışmacıyı seçecek. Yarışmacılar "X Factor"e ister tek başlarına isterlerse de gruplarıyla katılarak performanslarını sergileyebilecekler.
 
YENİ STARLAR ÇIKARACAK!
 
"X Factor"ün jüri üyeleri, yarışmada sadece jüri üyeliği değil aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. Yani her bir X Factor jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak. X Factor Finallerinde 12 yetenekli yarışmacı şarkılarını stüdyoda söyleyecek ve her şarkıdan sonra jüri değerlendirmesini yapacak.
 
Kimin programa veda edeceği ise SMS'ler sonucunda belirlenecek. X Factor'ün her bölümünde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek. X Factor yarışmasının finalinde ise Türkiye hatta belki de Dünya "One Direction" ve "James Arthur" gibi yeni bir stara sahip olacak...